WhatsApp’tan tepki çeken yenilik!

Whatsapp’a gelen güncellemenin ardından kullanıcılar Whatsapp güncelleme kaldırma nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor. Çünkü güncelleme ile durum ve kişiler sekmesinin yeri değişti.

Popüler mobil uygulama Whatsapp’a yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte Whatsapp’a da hikayeler özelliği eklendi. Ancak gelen güncelleme ile durum ve kişiler sekmelerinin yerleri değişti. Söz konusu hamleye tepkiler de gecikmedi. Kullanıcılarına danışmadan böyle bir adım atan WhatsApp, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri. Peki Whatsapp güncelleme kaldırma nasıl yapılır?

Bu sorunun cevabı maalesef pek çok kullanıcının hoşuna gitmeyecek. Çünkü WhatsApp’a gelen güncellemeler kaldırılmıyor. Whatsapp’a yeni bir güncelleme gelirse düzeltmeler yapılabiliyor.

Whatsapp Hikayeler Nasıl Kullanılacak?

Whatsapp’ta profil fotoğrafınızın yanında + işaret olacak. Bu işarete dokunduğunuzda Whatsapp arkadaşlarınızın güncellemelerini görebilirsiniz. Aynı zamanda sizde oradan fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına yaptığınız yorumlar onlara mesaj olarak gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir