Vali Azizoğlu’ndan Erzurumlulara EYOF çağrısı!..

Vali Seyfettin Azizoğlu, Erzurumlulara çağrıda bulunarak “Bu hafta sonu düzenlenecek olan Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nin (EYOF) açılışına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.” dedi.

Erzurum il merkezi ve ilçelerdeki muhtarlarla toplantıda bir araya gelen Azizoğlu, sorunları dinledi. 12 Şubat Pazar günü Kazım Karabekir Stadyumunda EYOF 2017’nin açılış seremonisinin yapılacağını hatırlatan Vali Azizoğlu, muhtarlar aracılığıyla Erzurumluları seremoniye davet etti.

Türkiye tarafından ilk defa düzenlenecek Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali için Avrupa’dan misafirlerin gelmeye başladığını ifade eden Azizoğlu, organizasyon sayesinde tüm dünyaya önemli mesaj vereceklerini vurguladı. Azizoğlu, şunları söyledi: “O gün sadece Erzurum’da bir spor organizasyonu olmayacak. Tüm dünyaya buradan önemli mesajlar vereceğiz. Gelen misafirlerimize ev sahipliğimizi ve ülkemizin birliğinin nişanesi olan kardeşliğimizi el ele tutuşarak göstereceğiz. Bu nedenle pazar günü Avrupa Gençlik Olimpik Oyunlarının açılışının yapılacağı Kazım Karabekir Stadyumuna tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir