Vali Azizoğlu muhtarlarla buluştu

Vali Seyfettin Azizoğlu, muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Muhtarlar toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Vali Yardımcısı Muharrem Eligül, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çelik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ve muhtarlar katıldı.

Mahallelerin problemlerini daha hızlı ve etkili çözebilmek adına muhtarlarla her fırsatta bir araya geldiklerini dile getiren Vali Azizoğlu, şunları söyledi: “İlçe ziyaretlerine gittiğimde kesinlikle muhtarlarla bir araya gelip halkımızın sorunlarını ilk ağızdan öğrenerek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu tür toplantılar bizler adına samimiyetle söylüyorum ki çok verimli oluyor. Çünkü muhtarlarımız mahallelerinde ki konuları bire bir bizlerle görüşüyor. Buda sıkıntıların daha hızlı ve etkili çözüme kavuşmasına neden oluyor. Bu toplantılarımız yıl boyunca devam edecek. Ama bu demek değildir ki biz muhtarlarımızla sadece toplantılarda buluşacağız.

Tüm muhtarlarımıza kapımız 7 gün 24 saat açıktır. İstedikleri zaman bizimle görüşmeye gelebilirler. Köylerin ulaşımlarında problemlerin olmaması için büyük bir gayretle çalışıyoruz. Köylerimizde yaşayan öğrencilerimizin birçoğu taşımalı eğitim sistemi ile okullarına gidiyor. Bu nedenle bugünkü toplantımızın öncelikli konusu köy yollarının kar yağışı sebebiyle kapanmaması ve çocuklarımızın eğitimlerinde aksaklık yaşanmamasıdır. Onların eğitimlerinden mağrur kalmalarını asla kabul edemeyiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir