Sosyal medyanın fenomenleri Erzurum’da..

Sosyal medyanın fenomenleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ejder3200 Erzurum” etkinliği kapsamında Erzurum’a geldi. Ülkenin en ünlü sosyal medya kullanıcıları Metin Saygın, Halil Söyletmez, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hancı, Aykut Elmas, Nalet Bebe, Halil İbrahim Göker, Uğurcan Akgül, Veysel Zaloğlu, Reşat Hacıahmetoğlu ve Reynmen, Ejder3200’de kayak yaptı.

Kayakta ilk deneyimini yaşayan fenomenler, eğlenirken pistleri dolduran vatandaşları da coşturdu. Erzurumlu sanatçı Rıdvan Adade ise Palandöken’de konser verdi. Soğuk havaya rağmen etkinliğe üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Tek tek sahneye çıkan sosyal medyanın fenomenleri, hayranlarının sorularını cevapladı. Erzurumlu fenomen Metin Saygın, katılımcılara ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Saygın, şunları söyledi: “Erzurum benim memleketim. İstanbul’da yaşasam da gerek yaptığım sosyal medya çalışmalarında gerekse de bizzat gelerek elimi taşın altına koymak istedim. Palandöken gibi devasa bir kayak merkezinin tanıtılması için biz de böyle bir yol denedik. Ülkede en çok sosyal medya takipçisi olan arkadaşlarımıza rica ettik. Hepimiz burada buluştuk. Hem eğlendik hem de fenomenlerimizle şehrimizin tanıtımı yaptık. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, arkadaşlarımızı çok güzel ağırladı. İnşallah daha büyük organizasyonlar için bu arkadaşlarımızı yine getireceğiz.”

Sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden başlatılan #Ejder3200Erzurum hashtag çalışması ise saatlerce Türkiye’nin gündeminde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir