Parkta, 20 bin lira değerinde ziynet eşya ile dolu çanta bulundu

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesindeki Güvenlik Şube Müdürlüğü’nde çalışan güvenlik görevlileri, Olimpiyat Park’ta içerisinde kimlik bilgisi bulunan 20 bin lira değerinde ziynet eşyası ile dolu çanta buldu.

Güvenlik görevlileri Ercan Aktaş ile Süleyman Güzelbaba’nın buldukları çanta, Büyükşehir Belediyesi yetkililerince sahibine teslim edildi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, güvenlik görevlilerini altınla ödüllendirdi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, güvenlik görevlileri ile Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yücel Kara’yı tebrik etti.

Kıraç, şunları söyledi: “Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin böylesine ulvi davranışlara haiz çalışanlarının bulunması bizleri onurlandırıyor. Konuyu Başkanımıza ifade ettiğimizde çalışanlarımızın altınla ödüllendirilmesini ifade etti. Biz de Başkanımızın talimatını yerine getirerek arkadaşlarımızı ödüllendirdik. Liyakatli ve özverili bir kadroya sahip olan Erzurum Büyükşehir Belediyemizin her biri çalışanı Dadaşın vakarıyla hareket eden bir kabiliyet ve karaktere sahiptir. Bütün mesai arkadaşlarımıza şehrimizin gelişimi için gösterdikleri özveriden ötürü teşekkür ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir