MÜSİAD Başkanı Bayır: Bize diz çökertemeyecekler

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Başkanı Taner Bayır, Kayseri’de gerçekleşen ve 14 kişinin şehit olduğu menfur terör saldırısını sert bir dille kınayarak “Bu alçak hainler şunu bilmeli ki asla bu milleti yıldıramayacak, sindiremeyecekler.” dedi.

Terör saldırısı ile ilgili bir mesaj yayınlayan MÜSİAD Erzurum Başkanı Taner Bayır, hainlerin alçakça saldırılar yapmaya devam ettiğini söyledi. Başkan Bayır, Kayseri Erciyes Üniversitesi yakınlarında doğrudan askerleri hedef alan terör saldırısı sonucu 14 vatan evladının şehit olduğunu belirterek, şu mesajı yayınladı:

“Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazi ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Başta şehit ailelerimize olmak üzere tüm milletimize sabır diliyorum. Bu vatanın kahraman evlatlarını hedef alan her saldırının milletimizin birlik ve bütünlüğüne yapıldığı ortadadır. Ancak hainler bilsin ki bu milleti asla sindiremeyecek, yıldıramayacaklar. Bize diz çöktüremeyecekler. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir