iPhone XR Türkiye satış fiyatları belli oldu

iPhone XR kapasitesine göre, 64, 128 ve 256 GB seçenekleri ve 6 farklı (Beyaz, Siyah, Mavi, Sarı, Mercan ve Red) renk modeliyle satışa sunuldu.

6.1 inç Liquid Retina LCD ekran, 1792 × 828çözünürlük, İnç başına326 piksel ekran kalitesiyle karşımızda..

“Ekranın köşelere kadar uzandığı tam ekran tasarım. Ve bugüne dek bir iPhone’da kullanılan en büyük LCD. Büyük, ama yalnızca elinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz kadar. Kısacası, bir mühendislik harikası.” olarak tanımlıyor resmi internet sitesi..

Gelişmiş renk yönetimi özelliği, içeriklerinizi otomatik olarak geniş renk yelpazesinde gösteriyor. Böylece, baktığınız her şey muhteşem görünüyor.

True Tone. Altı kanallı ışık sensörü, ekrandaki beyaz dengesini ortamdaki ışığın renk sıcaklığıyla eşleşecek şekilde ayarlıyor. Bu da ekrandaki görüntülerin kağıt üzerindeymiş gibi doğal durmasını ve gözlerinizi yormamasını sağlamayı amaçlıyor.

30 dakika boyunca 1 metreye kadar suya dayanıklı bir kasa. Ve kahve, çay veya gazlı içecek gibi sıvılara karşı bile dayanıklı bir telefon yapmak adına, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı ön cam, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritle hassas bir şekilde birleştirildi ve mükemmel bir şekilde yalıtıldı.

A12 Bionic çip, yeni nesil Neural Engine ile birlikte olağanüstü bir performans ortaya koyuyor. Gerçek zamanlı yapay öğrenme teknolojisinden yararlanarak fotoğraflar, oyunlar, artırılmış gerçeklik (AR) uygulamaları ve çok daha fazlasında yepyeni bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

iPhone XR meraklılarına üç farklı fiyat seçeneği sunuyor:
64 GB iPhone XR: 7.399,00 ₺ (2.174,00 ₺ – Vergiler dahil)
128 GB iPhone XR: 7.799,00 ₺ (2.260,00 ₺ – Vergiler dahil)
256 GB iPhone XR: 8.699,00 ₺ (2.451,00 ₺ – Vergiler dahil)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir