Genç Müsiad’dan Anlamlı Ziyaret

Genç Müsiad’dan Anlamlı Ziyaret

Nöbet tutan asker ve polisleri ziyaret ederek çorba ikramında bulunup, Mevlit Kandillerini kutladılar.

MÜSİAD Erzurum Gençlik Kurulu Yönetimi Mevlit Kandili nedeniyle dün gece asker ve polislere sıcak çorba ikramında bulundu.

İstanbul’da yaşan ve 44 kişinin şehit, 141 kişinin de yaralandığı terör saldırısının ardından aynı günü akşamı idrak edilen Mevlit Kandili nedeniyle MÜSİAD Erzurum Gençlik Kurulu yönetimi destek amaçlı gece nöbetteki polis ve askerleri ziyaret etti. Ziyarette nöbetçi polis ve askerlere sıcak çorba ikram eden Genç MÜSİAD’çılar, yaşanan terör saldırısını kınayarak, “Her zaman kahraman asker ve polisimizin yanındayız” mesajı verdi.

GENÇ MÜSİAD Başkan Yardımcısı Barış Koç’un önderliğinde yapılan ziyaretlerde asker ve polislerle soğuk havada samimi ve sıcak bir sohbet yapan GENÇ MÜSİAD üyeleri adına konuşan Başkan Yardımcısı Barış Can Koç, “Böyle Mevlit Kandili gibi önemli bir günde polisimize haince, kalleşçe yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Öncelikle şehit polislerimize Allah’dan rahmet, yakınlarına ise sabır diliyoruz. Türkiye’nin başısağolsun. Bu tür haince yapılan saldırılar bizi asla birbirinizden ayıramaz aksine bir bütün olarak daha da kenetlenmemizi sağlayacaktır. Hainler bilmelidir ki; yıllardır sürdürdükleri bu kötü amelleri ile hiçbir başarıya ulaşamamışlar, bundan sonrada ulaşamayacaklardır. Asla birlik ve bareberliğimize kastedemeyecek ve Türkiyemiz’in istikrarını bozamayacaklar. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada polis ve askerimizin yanındayız. Kendilerini böyle bir günde yalnız bırakmayıp hem soğuk havada sıcak bir çorba ikramında bulunmak hem de kandillerini tebrik etmez istedik. Allah yar ve yardımcıları olsun” diye konuştu.  

Öte yandan, kendilerini ziyaret eden GENÇ MÜSİAD üyelerinin bu anlamlı hareketlerinin kendilerini duygulandırdığını belirten asker ve polisler ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir