Erzurumspor-Bucaspor maçına seyirci yasağı!..

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yarın İstanbul’da Bucaspor ile karşılaşacak. Karşılaşmadan birgün önce Bucaspor taraftarına maç yasağı geldi.

Maltepe Hasan Polat Stadyumunda saat 15.00’de oynanacak maçla ilgili şu karar alındı: “02.02.2017 tarihli Maltepe İlçe Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bucaspor musabakasına misafir Bucaspor takım seyircisi alınmayacaktır.”

Erzurumspor taraftarı bu yasağa tepki göstererek “Bucaspor ile herhangi bir problem olmamasına rağmen, kardeşçe takımlarımızı desteklediğimizden mi bu anlamsız yasak?” diye sordular.

Kayserispor’dan yeni transfer olan Mert Ilıman’ın da çıktığı antrenmanla Dadaşlar, Bucaspor hazırlıklarını tamamladı. Maçı Çağdaş Altay, yönetecek. Birinci yardımcı hakem Mustafa Cüneyd Çalışkan, ikinci yardımcı hakem Sefa Özcan, dördüncü hakem ise Yalçın Taşkınfurat görev yapacak.

Erzurumspor-BJK - demlicay.net
Erzurumspor-BJK – demlicay.net

Öte yandan Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan, Beşiktaş yönetimine teşekkür etti. Demirhan, “Erzurumspor’a Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerini açarak sıcak ilgilerini esirgemeyen Sayın Fikret Orman’a Teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir