Erzurum Tanıtım Günleri

Erzurum Tanıtım Günleri devam ediyor. Geleneksel olarak düzenlenen “Erzurum tanıtım günleri”, bu yıl 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştiriyor.

Bu yıl 4. defa düzenlenen olan Erzurum tanıtım günleriyle, Erzurum’u Başkent’te yaşatmak amacıyla  Erzurum’un Sosyal ve Kültürel Hayatı Ankara’ya taşındı. 8 Aralık’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde başlayan olan 4. Ankara Erzurumlular günleri Başkent’te bulunan ve Erzurum’dan gelen STK, dernek ve vakıfların katılımıyla yapılıyor.

Bu gün 11 de başlayan etkinliklerde, akşam 17.30 da Erzurum bar ekibi gösterisi ardından Erzurum Büyükşehir Belediyesi THM korosunun Şef Mehmet Çalmaşır yönetiminde konser dinletisi izlenebileceği Erzurum Tanıtım Günlerine, Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, İçişleri Eski Bakanı Bursa Milletvekili Efkan Ala, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in katılımlarıyla gerçekleştiriliyor. Etkinlik Erzurum Valiliği Öncülüğünde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Ankara Erzurum Dernekleri Federasyonu ve Ervak’ın ev sahipliğinde tüm Erzurumluları Ankara’da buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir