Erzurum eski Valisi Altıparmak’dan Rektör Çomaklı’yı ziyaret

Erzurum eski Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Bir takım ziyaretlerde bulunmak için Erzurum’a gelen, şuan Denizli Valiliği görevini yürüten Altıparmak, Rektör Çomaklı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Erzurum’da görev yaptığı sürede şehre çok alıştığını dile getiren Altıparmak, sevgi ve hoşgörünün simgesi olan Dadaşlar diyarından ayrılmanın zor olduğunu ifade etti.

Erzurum’un Doğu’nun en önemli şehirlerinden birisi olduğunu belirten Vali Altıparmak, Atatürk Üniversitesi’nin de bu kadim şehre yakışır bir üniversite olduğuna dikkat çekti.

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ise Vali Altıparmak’a nazik ziyaretleri ve görev süresince Erzurum’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. “Şehrimiz için çalışan ve kalkınmasına yardımcı olan her fert bizim için değerlidir.” diyen Çomaklı, Atatürk Üniversitesi olarak şehir-üniversite iş birliğini tam anlamıyla sağlamak için çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir