Çocukları ısıtan kampanya

Vali Seyfettin Azizoğlu’nun eşi Nilgün Azizoğlu öncülüğünde başlatılan “Bir Berede Sen Ör” kampanyası, hem gönülleri hem de çocukları ısıtmaya devam ediyor. Kampanya çerçevesinde Erzurum merkezi ve tüm ilçelerinde örülen atkı ve bereler, öğrencilere dağıtıldı. Erzurumlu hanımların yoğun ilgi gösterdiği kampanyada dokunan atkı ve bereler, çocukları soğuk havalardan koruyacak.

50. Yıl Ortaokulu’nda start alan dağıtımda, 400 adet atkı ve bere öğrencilere hediye edildi. Okuma kitabının da verildiği törene Nilgün Azizoğlu, Yakutiye Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı’nın eşi Kafiye Helvacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik’in eşi Nadire Çelik ve kampanyaya katkı sağlayan diğer hanımlar katıldı.

Sınıfları dolaşarak çocuklara berelerini veren Azizoğlu, onlarla sohbet etti. Kampanyaya destek verenlere teşekkür eden Azizoğlu, “Daha önceden başlattığımız bu kampanyamızın devamı olarak şimdide öğrencilerimize dağıtmaya başlattık. Bu dağıtımları il genelinde gerçekleştireceğiz. Bu tür sosyal sorumluluk faaliyetlerine bundan böyle de Erzurumlu hanımlarla beraber katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir