Başkan Yücelik Terörü Lanetledi

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, İstanbul Beşiktaş’ta dün akşam iki farklı noktada meydana gelen ve 30’u güvenlik görevlisi 38 kişinin şehit olduğu, 150’den fazla kişinin de yaralandığı hain bombalı saldırıyı kınadı.
Ülkeyi yasa boğan hain saldırıda şehit olan polislere ve vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar dileyen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Terörün dini, dili, ırkı, rengi yoktur. Terör, kelimenin tam manasıyla insanlık suçudur. Bu sebeple, bu ve benzeri terör saldırıları vicdanı olan herkesi derinden yaralamıştır. Terörün her türlüsüne karşı, mücadelenin ötesinde tam bir savaş veren ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan hainler ve onların arkalarındaki şer güçler asla emellerine ulaşamayacaklar. Milletimiz, bu hain oyunları tersine çevirmeye muktedirdir” diye konuştu.
Terörle, krizle, kaosla Türkiye’yi çıkmaza sokmak isteyen ve her fırsatta kan akıtan terör örgütlerinin kökünün mutlaka kazınacağını dile getiren Başkan Yücelik, Türk milletinin birlik ve bütünlük içinde, üzerine oynanan her türlü hain tuzağın üstesinden geleceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir