Başkan Orhan, halk gününde vatandaşları dinledi

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, halk gününde ilçe sakinlerini dinliyor, talep ve önerileri tek tek not alıyor. Halk gününde ilçe sakinleriyle bir araya gelen Orhan, vatandaşların sorunlarını dinledi. İsteklerini ve görüşlerini birebir aktarma fırsatı bulan ilçe sakinleri, Başkan Orhan ve kurmaylarına teşekkür etti.

Çözüm odaklı ve merkeze insanı alan hizmet vizyonunun önemli bir halkasını vatandaşla yüz yüze görüşmek ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu dile getiren Orhan, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, ortak aklı harekete geçirdiklerini, bu bağlamda halk günü toplantılarını da önemsediklerini vurguladı.

Başkan Orhan, şunları söyledi: “Biz göreve başlarken ilçemizi halkımızla birlikte yöneteceğimizi, halka rağmen değil, halkla birlikte bir yönetim vizyonu ortaya koyacağımızı belirtmiştik. Şimdi yoğun iş temposundan fırsat buldukça hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Sabah programları düzenliyor, en ücra yerdeki mahalle köylerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu istişare kültürümüzün önemli bir ayağını da halk toplantıları oluşturuyor. Haftanın belirli günleri gerek makamımızda ve gerekse toplantı salonumuzda bu istişareleri gerçekleştirerek, hemşehrilerimizin taleplerini, belediyemizden beklentilerini birebir dinleyip, çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Oldukça verimli geçen bu toplantıları ve halk gününü düzenlemeye devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir