Başkan Orhan: Aziziye Erzurum’un incisidir

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ı ziyaret etti.

İlçedeki çalışmaları, hedefleri ve tamamlanmış projeleriyle ilgili Başkan Öz ve beraberindekilere bir sunum yapan Orhan, kentsel dönüşümde marka atılımlar gerçekleştirdiklerini ve ilçenin cazibesinin arttırma adına ciddi mesafe aldıklarını kaydetti.

Erzurum’un gelişen yüzünün Aziziye olduğunu her zaman vurguladıklarını dile getiren Orhan, şunları söyledi: “Nüfus sayım sonuçları da bizim bu iddiamızın bir göstergesi. Aziziye çok süratli bir biçimde cazibe kazanıyor. Şehirde verilen ruhsatların neredeyse yüzde 60’ı Aziziye Belediyesi’nden çıkıyor. Bu da demek oluyor ki insanımızın Aziziye ilçesine yönelik çok ciddi bir temayülü var.

Aziziye tabii ve doğal kaynaklarıyla, tarihi, kültürel, sosyal ve ekonomik zenginlikleriyle Erzurum’un incisidir. Yatırım planlarımızı ve programımızı hep buna göre yapıyoruz. Dolayısıyla geleceği çok parlak bir Aziziye için belirlediğimiz yol haritası ile emin adımlarla ilerliyoruz.”

Belediye başkanlarıyla ekip ruhu içerisinde, uyumlu bir şekilde çalışacaklarını ifade eden AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz ise “Erzurum’daki belediyelerimizin ak davanın yüklediği misyon doğrultusunda, sorumluluk alanlarında güzel hizmetler sunduklarını yakinen müşahede ediyoruz. Şehrimizin daha da güzelleşmesi ve gelişmesi adına bu birlikteliğin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Aziziye’de başta kentsel dönüşüm olmak üzere rutin belediyecilik hizmetleri bakımından ciddi bir mesafe kat edildi.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir