Aziziye Belediye Başkanı Orhan’dan ‘yerel yönetim’ konferansı

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Palandöken Gelişim Derneği tarafından düzenlenen yerel yönetim konulu konferansta konuştu. Güzel bir amaç uğruna bir araya gelerek cemiyet oluşturan Palandöken Gelişim Derneği Başkanı Lokman Lokmacı’nın şahsında yönetim kurulu üyelerini ve dernek mensuplarını tebrik eden Orhan, istihdama katkı sunacak faaliyetlerin takdirle karşılandığını ifade etti.

Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından birisi olduğunu dile getiren Orhan, şunları söyledi: “Kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gençlere ayrı bir önem veriyor. Bugün Türkiye’de yerel yönetimlere ve merkezi hükümet ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki milletvekillerine baktığımızda çok sayıda genç kardeşimizin söz sahibi olduğunu ve etkin görevlerde bulunduğunu görebiliriz. Bu tablo ak siyasetin ve sayın cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemin ifadesidir. Gençliğin verdiği enerji, dinamizm ve heyecanla çalışıyoruz. Çözüm odaklı hizmet anlayışıyla bir yandan sorunları çözüp, diğer yandan yeni projeleri hayata geçiriyoruz.”

İlçede yaptığı hizmetler ile sosyal, kültürel ve sportif belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla ilgili de katılımcılara bilgi veren Orhan, konferansın sonunda katılımcıların sorularını cevapladı. Palandöken Gelişim Derneği Başkanı Lokman Lokmacı da Başkan Orhan’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir